ZE ŚWIATA

Psiarze są trendy – Vans X Penauts!

by Kasia-
vans-x-penauts

Vans X Penauts podbiło moje serce! Jestem psiarzem. Jestem w trendach, przynajmniej jeśli o buty chodzi bo reszta istotne tylko by czysta była. Nie wiecie za bardzo o czym mowa jeśli słyszycie hasło Penauts? A Snoopy to już jakoś bardziej gdzieś świta? Tak myślałam!

Kilka jeśli nie kilkanaście dni temu – przy małym człowieku ogarniam tylko zmiany pór roku – dostałam na Instagramie wiadomość z której dowiedziałam się, że i Bezet i Milena z pewnością nie są naszą własnością. Dlaczego? A no dlatego, że nie wyglądamy jak…psiarze? Saaay what? Opowiedziałam o tym Kubie, który stwierdził, ku mojemu zdziwieniu, że faktycznie nie wyglądamy. Skąd zdziwienie? Bo nie wydaje mi się, że „psiarze” ubierają się jakoś inaczej. O w jakim ja byłam błędzie.

Szanowny małż szybko postanowił mnie uświadomić jak to wygląda – przynajmniej z jego punktu widzenia. Otóż „typowy psiarz” jak typowa grażyna czy typowy janusz ma swoje cechy charakterystyczne, którymi są nerka/saszetka przewieszona na biodrach dająca na kilka kilometrów kiełbasą śląską lub suchą krakowską do tego legginsy lub dresy ze śladami błota oraz kurtka wiatrówka i w ekstremalnych przypadkach plecaczek z całym dorobkiem psa – zabawkami. Mhm. Także tego, nawet jeśli to co w tym złego?

Czy jesteś modnym czy nie modnym psiarzem to mało istotne. Przewijaj niżej stronę i obczaj kolekcję Vans X Penauts. Tu główną rolę odgrywa szanowny pan Snoopy! Wizerunek psiaka znajdzie się nie tylko na butach, ale również na dodatkach, koszulkach, bokserkach, czapkach. Obejmuje trzy linie – damską, męską i dziecięcą. Komu komu?


Share: