ZDROWIE

Unboxing Paleo Raw Vet Expert

by Kasia-
unboxing-paleo-raw-vet-expert

Do tej pory Vet Care kojarzyło mi się z portalem dla branży weterynaryjnej. Zweryfikowałam to, po wiadomości od nich. Przyszło zapytanie o dane do wysyłki, bo chcą wysłać paczki niespodzianki dla piesinów a piesiny lubią niespodzianki! Dziś nastąpił dzień kuriera! Czym dzieciaki się cieszą?

Paleo Raw Vet Expert zameldowało się na naszej wsi. Do otwarcia pudelka chętnych było wielu! Psiaki już przez folię kuriera czuły, że to coś dla nich. Każdy z psiaków dostał swój przydział! W eleganckim kartoniku znajduje się worek karmy i tu niespodzianka inny dla Mileny inny dla Bezeta.

Milena dostała Paleo Raw Vet Expert w wersji dla psiaków średnich a Bezet dla dużych. Fajnie! No dobrze, czymże jest ta nowość, która trafiła w nasze ręce? W ulotce czytamy: „To odważny powrót do korzeni, do naturalnego żywienia. Dla każdego psa, na każdym etapie życia. Proste składniki, dużo świeżego mięsa i brak zbóż. To są rzeczywiste potrzeby żywieniowe psów na każdym etapie życia. Brak zbędnych wypełniaczy, krótka lista składników karmy i jakość zamiast ich ilości” I to są moi drodzy bardzo odważne słowa. Łapcie skład prosto z opakowania:

Fajnie, kiedy karma nie tylko syci i odżywia, ale również dba na przykład o wygląd włosa czy wpływa na prawidłowy rozwój tkanki nerwowej oraz wzroku szczeniaków a także gdy wykazuje działanie przeciwzapalne. To ma zagwarantować nam obecność takich składników jak olej z ogórecznika, kwasy dha i olej z łososia.

Oprócz karmy w pudełku znalazły się również kapsułki twist off VetoSkin. Cóż to takiego?

Preparat przeznaczony dla psów i kotów z zaburzeniami dermatologicznymi, objawiającymi się suchą, matową, wypadającą sierścią oraz łuszczącą się skórą. Co w nim znajdziemy?
•Olej rybi (jako źródło kwasów tłuszczowych omega-3)
•Olej z ogórecznika tłoczony na zimno(jako źródło kwasów tłuszczowych omega-6)
•Cynk
•Witamina B1
•Witamina B2
•Witamina B6
•Witamina B12
•Biotyna

Kapsułki odkręcają się bardzo łatwo! Spodziewałam się, że zawartość będzie bardziej płynna a tu dość przyjemne zaskoczenie bo preparat jest bardziej w formie pasty. Mi to pasuje! Wiktor przyjmuje DHA rownież w kapsułkach typu tekst off i niby człowiek uważa, ale pózniej i tak wszystko jest tluste.

Jak doskonale wiecie, Milena nie ma najmniejszych problemów z włosami. Są doskonale, nic nie wypada ponad normę. Z Bezetem jest inna śpiewka, dlatego świetnie, że paczka przyszła do nas pierwszego, idealny dzień na rozpoczęcie testów i obserwacji!

Dlaczego zrobiłam Wam ten unboxing? Dlatego, że po zajawce na Instagramie dostałam 6 odpowiedzi, że kapsułki są genialne! Rownież jedna z koleżanek napisała, że Paleo Raw u jej znajomego sprawdza się super! A ja tych produktów nie znałam!

Może ktoś kto obserwuje nas rownież żył w niewiedzy a produktów o takim działaniu szuka!

Share: