in GADŻETY

Testy Majlis : poddupnik Łapeczkowo na pięć sposobów

at
testy-majlis-poddupnik-lapeczkowo-piec-sposobow

Na początku miesiąca w moje ręce i psie łapy trafił zestaw spacerowy od Łapeczkowo. „Go Walk” to taśka woreczek oraz poddupnik. Ten drugi „sprzęt” funkcjonuje w szafie chyba każdego psiarza. Pochłania parówki, śląską i inne pasztety – smaczki wiadomo. Pierwszy czyli poddupnik nie jest już akcesorium tak oczywistym. A szkoda, bo jego zastosowań jest kilka. Poznajcie nasze!

W życiu większości właścicieli czworonogów przychodzi taki dzień kiedy zapada decyzja – mój pies nie będzie tylko dekoracyjną parówką na kanapie. Wybieracie swoją drogę, a to zabawy węchowe a to skoki przez przeszkody albo zwyczajnie trening posłuszeństwa.

I zaczynasz sobie uświadamiać, że noszenie parówek w kieszeni kurtki to taki sobie pomysł bo później spokojnie przejść przez okolice nie możesz, wszystkie psy pociągają za tobą nosem. Pojawia się saszetka. Ta, którą otrzymaliśmy od Łapeczkowa zdała pierwszy i najważniejszy test – test zębów Bezeta. Pozostawiony sam w domu dorwał taśkę, wyciągnął smaczki, ale nie udało mi się rozerwać materiału – brawa za solidność. Szybka w „konserwacji” pod kran, mydło z wodą szuru buru i wysychanie błyskawiczne. Nie trzyma zapachów a to dość istotna sprawa. Kiedy smaczki stały się niezbędnym elementem naszych spacerów Kuba przyznał, że bał się że w końcu zaczniemy wyglądać jak „psiarze” z kołczanami prawilności czyli nerkami wątpliwej urody. A tu pełna stylówka! I wzór pasujący do butów. Szacun!Jednak przejdźmy do prawdziwego hitu jakim stał się poddupnik! Ot wydawać by się mogło zwykły kawałek materiału. Cóż, jeśli twoja wyobraźnia jest uboga tak właśnie może być. Polecam czytać więcej książek, to można nadrobić, nic nie jest stracone.

RZYGACZ

Jeśli przejdziecie się na przykład po ulicy Mariackiej w Gdańsku bez problemu zauważycie dekoracyjne rzygacze. To nic innego jak zakończenie rynny dachowej w nieco bardziej fikuśnej wersji – uczta dla oczu. Ja rzygaczem nazywam Bezeta. W samochodzie mimo walki z jego fobiami i chorobą potrafi elegancko udekorować siedzenie. Szczęście w nieszczęściu ostatnimi czasy głównie śliną. Poddupnik służy nam jako ochraniacz na siedzenie. Bez jeździ z przodu więc jego rozmiar jest zupełnie wystarczający. Gdy mamy error wystarczy stacja benzynowa szybka przepierka dwa machnięcia wiatru i ponownie gotowy do użycia.

SUSZARKA

Ok. Zmywarka robi robotę i nie tylko myje, ale również suszy. Ja jednak jestem z jakiejś starej wiejskiej szkoły i czasem myję naczynia w zlewie a później rozkładam je na blacie. W jakim celu? Nie umiem odpowiedzieć na te pytanie, ale tak robiły moje babcie i mama więc też to powtarzam. A wtedy przydaje mi się…poddupnik. To na nim układam naczynia, żeby przeschły.

LEŻING PLAŻING SMAŻING

Wiecie co jest najbardziej wkurzające w plażowaniu? Ziarenka piasku które czepiają się niemiłosiernie ręcznika czy koca. Wyskakujesz na chwilę powdychać jodu, wracasz do miasta a w torebce robi się Sahara chociaż wydawało Ci się, że wytrzepałaś wszystko dobrze… Poddupnik jak sama nazwa wskazuje największych rozmiarów nie jest i nie rozłożysz się na nim na wznak, ale na wieczorną lampkę wina nad morzem sprawdzi się idealnie. W pupę nie jest zimno a później można iść w miasto bez grama piasku. Przydatne także przy dziecku!

SZARPAK

Gdy zapomnisz „szarpaka właściwego” poddupnik też poradzi sobie dobrze. To produkt ręcznie tworzony więc bardzo solidny. Szwy nie puszczają po jednym machnięciu zębami. Uchwyt jest solidny więc zaczepisz go o palec, ale wykończony jest tak, że nie ma mowy o otarciach. A że szeleści nieco i kolorów sporo przyda się też gdy w domu jest mały berbeć. Ot tak do miętoszenia.

PRZYJACIEL

Tak po prostu tak zwyczajnie…przyjaciel. Milena ma tak, że bardzo lubi mieć swoje „tekstylia”. Coś co pachnie jej znajomo, coś na czym może się uwalić… Poddupnik służy jej jako poduszka do monitoringu osiedla bo przecież parapet taki zimny a ona taka królowa…To też dobra sprawa by uchronić kanapę od kłaków. PS. To także gotowy prezent gdy idziesz na imprezę urodzinową do kogoś kto posiada psiaka!
„Go Walk” – Łapeczkowo