GADŻETY

Tapeta w psy – mała odmiana domu na wiosnę?

by Kasia-
tapeta-psy-mala-odmiana-domu-wiosne

Tapeta z psami ? W domu taka? Nie w gabinecie weterynaryjnym czy w salonie groomerskim? A no w domu. I o dziwo może to wyglądać dobrze, może to wyglądać designersku i nie ściąga nas w krainę wiecznego kiczu i Zenka Martyniuka – z całym uszanowaniem dla oczu zielonych! Ba! Wzornictwo dostępne jest w Polsce

Kocham, uwielbiam, przepadam za kombinowaniem. Za grzebaniem, za majsterkowaniem, za malowaniem, przestawianiem i generalnie robieniem szopki jak to mówi Kuba. Castorama to uważam jeden z ciekawszych przybytków, ALE. Jest niestety jakieś ale. Próżno tam szukać wzornictwa, które nie jest „w nurcie” które sprzedaje się nieco gorzej a które jest unikalne. Widzieliście gdzieś w sklepach taką pozycję – tapeta w psy ? Ja też nie.

A tapeta w psy to całkiem ciekawa propozycja dla psiarzy ( i nie tylko ) na manifestację swoich poglądów w swoich czterech ścianach. No dobra. Często w marketach można kupić naklejki na ścianę – ale niestety w głównej mierze to cytuję za mężem „oklepany paździerz”. Cóż zrobić gdy widzi nam się ciekawa tapeta? W internety uderzamy.

Moje serce zostało absolutnie podbite przez pracownię Lisa Bengtsson Tillsammans kocham uwielbiam i moją miłość ma do końca świata i o jeden dzień dłużej. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta! Jamniki! Jamniki szlachetne! Tapetę dostaniecie na przykład TUTAJ niestety tania nie jest – około 400 zł należy wydać za rolkę o długości 10 metrów i szerokości 53 cm. Pani Lisa to często nagradzana projektantka. W jej portfolio znajdziecie fantastyczne produkty psiarze(i nie tylko) będą zadowoleni.

Nieco mniej pstrokatą opcję, spokojniejszą, chyba bardziej elegancką znajdziecie na wallcolors.pl (znane, sprawdzone, naprawdę warto) Całkiem ciekawie będzie prezentowała się we wnętrzach, które zahaczają o styl boho. Jeśli lubisz kolory ziemi, odnajdujesz się w beżach, drewnie, rattanowych meblach – przypadnie Ci do gustu. Zwłaszcza jako taka wisienka na torcie, kropka nad i – na jednej ścianie. Cena 108 zł za rolkę 60×120 cm.

Zdecydowanie największy wybór tapet znajdziecie na MYLOVEVIEW – tapety geometryczne, pstrokate, dziecięce, bajkowe, pastelowe, graficzne. Ceny i wymiary bardzo różne. Dla każdego coś dobrego. Wydaje mi się, że właściciel prawie każdej rasy powinien być usatysfakcjonowany.

Tapeta geometryczne psy

Share: