POZA DOMEM

Push Pushi – przeciwdeszczowa sensacja na dzielnicy!

by Kasia-
przeciwdeszczowy-plaszcz

Przeciwdeszczowy płaszcz dla zwierząt z wbudowanym parasolem/kapturem? Tak takie rzeczy się na świecie dzieją i nie trzeba specjalnie się wysilać żeby je znaleźć. To doskonała propozycja jeśli gdzieś tam w głębi siedzą w Tobie ambicje kabaretowe. Bez wątpienia sąsiedzi na dzielnicy uśmiechną się w deszczowy dzień gdy zobaczą psiaka w czymś takim!

Pies w początkowej fazie z pewnością z takiego płaszczyka przeciwdeszczowego cieszyć się nie będzie. Nie ma co się przesadnie dziwić kto lubi z siebie pajaca robić, albo błazna. Jednak producent Push Pushi zwraca uwagę nawet na najmniejsze szczegóły, dbałość o detale jest naprawdę imponująca.

Kamizelka/płaszczyk na podszewce ma ciepły polarek dzięki czemu sprawdzi się w okresie zimowym, tkanina zewnętrzna to wodoodporny nylon. Nietypowy kaptur jest odpinany, zaprojektowano go tak by nie ściskał uszu psiaka i nie spadał na oczy. Wiadomo głuchym i ślepym być naraz…ciężko a jeszcze jak wiatr i deszcz w oczy wali…najgorzej!

Przeciwdeszczowe płaszcze dla psów dostępne są w wielu wzorach, które zamykają się w trzech liniach:
Puddle Jumper
Lightening
Rainbow

Linia Puddle to moc wzorów, linia Rainbow moc kolorów a Lightening to bezpieczeństwo. I wydaje mi się, że szczególnie ta opcja powinna przyciągać uwagę. Wiadomo jak to jest jesienią, wychodzisz do pracy ciemno, wracasz z pracy ciemno więc dobrze być widocznym. Odblaski to fajna sprawa. Patent wymyślony w USA dostępny w rozmiarach od XXS do XXL w cenach od 59 do 65 dolarów.