Bez kategorii

Powiedz mi jaki masz znak zodiaku a dobiorę Ci psa!

by Kasia-
powiedz-mi-znak-zodiaku-a-dobiore-ci-psa

Przykład programów typu Rolnik szuka żony czy Ślub od pierwszego wejrzenia pokazuje, że różne są metody na dobieranie się w pary, grunt by wszystko działało jak najdłużej. Podobnie jest z psiakami, jedni dobierają się na zasadzie zamiłowania do rasy inni szukają bardzo skonkretyzowanych cech a u jeszcze innych zwyczajnie „pykło”. A gdyby tak wybierać psa kierując się znakiem zodiaku?

Wszyscy mieszkańcy Gdańska doskonale wiedzą gdzie jest centrum dowodzenia cygańskich wróżek. Nie ma takiej możliwości, żeby chociaż raz w życiu nie zaczepiła Cię czarna pani w drodze do Madisona na wysokości sex shopu. No nie ma. To tak pewne jak to, że Trump nigdy nie zrezygnuje z martwej wiewiórki na głowie. Już nie raz widziałam kobiety zanoszące się od płaczu z wystawioną ręką, ale też nie raz słyszałam, że panie cyganki mogą sobie powróżyć z tego co ostatnio pani Doda pokazała panu Dudzie.

Ciekawe co taka pani wróżka powiedziałaby gdyby padło pytanie o idealną rasę psa? Mogłaby się kobiecina zdziwić w zalewie pytań o zdrady, pieniądze i inne trudne sprawy. Może posiłkowałaby się gotowcem, który śmiga w internecie i dobrała pod znak zodiaku?

Co mówią gwiazdy niebiosa i inne tego typu o Twoim psim przeznaczeniu? Czas to sprawdzić. Pies a znak zodiaku!

BARAN

Zodiakalne barany to osoby rządne przygód, energiczne, bezpośrednie i stale szukające nowych wrażeń. Osoby spod tego znaku mają wysoko rozwinięte cechy przywódcze, są szczere a także uwielbiają ruch.
PSIA PROPOZYCJA: jack russel terrier, bokser, sznaucer, boston terrier.

BYK

Jeśli na swojej drodze spotykamy byka możemy być pewni, że trafiliśmy na ambitną bestię. To osoby, które wiedzą czego chcą od życia i wiedzą jak to zdobyć. Bywa, że byki są apodyktyczne i bardzo zazdrosne. Ich dużą zaletą jest cierpliwość i konsekwencja.
PSIA PROPOZYCJA: terrier szkocki, jamnik, bernardyn, golden
dog-1232449_1920


BLIŹNIĘTA

Czyli centrum dowodzenia informacjami z okolicy. Bliźnięta to osoby bardzo ciekawskie, rzadko skupiają się na jednej rzeczy wolą łapać kilka srok za ogon. Co oznacza, że bardzo często mówią w kilku językach i mają wszechstronne wykształcenie od budownictwa po filologię.
PSIA PROPOZYCJA: pitbull, beagle, golden

RAK

Wymarzony opiekun. Raki są bardzo cierpliwe i odpowiedzialne. Osoby spod tego znaku są bardzo lubiane, ale nie otaczają się wiankiem znajomych wolą małą i zwartą grupę przyjaciół, na których zawsze mogą liczyć. Są wrażliwe i lojalne.
PSIA PROPOZYCJA: pomeranian, chihuahua, nowofunlandy…adopciaki

LEW

Zupełnie tak jak w krainie zwierząt, zodiakalne lwy są bardzo dumne i uwielbiają być w centrum zainteresowania. Osoby spod tego znaku to dusze towarzystwa, wykazują duże zdolności organizacyjne, czasem niepotrzebnie ryzykują, ale są osobami szczerymi i energicznymi.
PSIA PROPOZYCJA: bullmastiff, rottweiler, buldog francuski
dog-218965_1280


PANNA

Perfekcjoniści w każdym calu! Detale są dla nich bardzo istotne, panny charakteryzuje cierpliwość systematyczność i analityczny umysł. Rzadko kiedy podejmują ryzyko. Lubią analizować i przerabiać problemy i tematy.

PSIA PROPOZYCJA:
beagle, bloodhound, cavalier king charles spaniel

WAGA

Waga czyli chodzący esteta. Intelektualiści, mogą poświęcać długie godziny na lekturę a następnie dyskusję. Bardzo gadatliwe, ale przy tym pozostające mistrzami w dyplomacji. Wagi uwielbiają odpoczywać i najchętniej czynią to na łonie natury.

PSIA PROPOZYCJA:
whippet, cocker spaniel, seter irlandzki

SKORPION

Wielka siła psychiczna ukryta jest pod płaszczem tajemnicy. Są odważne ale jednocześnie bardzo skryte. Niechętnie zwierzają się z sekretów. Bardzo lubią luksus, zakochane skorpiony w stanie poświęcić wszystko dla ukochanej osoby.

PSIA PROPOZYCJA:
dalmatyńczk, buldog francuski, portugalski pies wodny
dog-115078_1280


STRZELEC

Dobra zabawa ponad wszystko. Osoby spod znaku strzelca bywają lekkomyślne, najpierw zrobią a później pomyślą. Mają szerokie horyzonty nie mogą długo usiedzieć w jednym miejscu. Kochają wolność i niezależność.

PSIA PROPOZYCJA: 
greyhound, yorkshire terrier, border collie

KOZIOROŻEC

Koziorożce to osoby poważne, ale dające się lubić. Nie rzucają słów na wiatr, bardzo cenią sobie pracowitość. Osoby spod tego znaku są ambitne i trwałe w dążeniu do celu. Bardzo serio traktują powiedzenie: przezorny zawsze ubezpieczony.
PSIA PROPOZYCJA:
spaniel bretoński, bokser, border collie, dalmatyńczyk

WODNIK

Liberalne, nowoczesne, kochające wolność i niezależność to właśnie osoby spod znaku wodnika. Monotonia i codzienne sprawunki przyprawiają je o ból głowy. Dla przyjaciół są w stanie zrobić wszystko.Wodnik to bardzo często miłośnik sportów ekstremalnych.
PSIA PROPOZYCJA:alaskan malamut, rhodesian,

RYBY

Ryby to osoby delikatne, uprzejme i kulturalne. Mają silnie rozwiniętą intuicję. Niestety nie w przypadku finansów. Żyją według zasady carpe diem co czasem prowadzi je do kłopotów. Kochają bardzo mocno, do tego stopnia, że nie zawahają się użyć szantażu emocjonalnego.
PSIA PROPOZYCJA:
pappilon, mops, nowofunland
dog-1059625_1920źródło:sheknows.com

Share: