GADŻETY

Podpisany to bezpieczny – nasz przegląd adresówek

by Kasia-
podpisany-bezpieczny-przeglad-adresowek

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą… Ja bym to sparafrazowała, śpieszmy się montować adresówki bo nie znasz dnia ani godziny. No dobra słaba parafraza, ale wiecie o co mi chodzi. Adresówka – niby każdy wie, że jest potrzebna, ale jakoś tak wychodzi że spora część psiaków jej nie ma. Przed wakacjami warto zmienić ten stan rzeczy!

Adresówka ważna rzecz. Bo serio nie znasz dnia ani godziny. Nawet najspokojniejszy i najbardziej leniwy Fafik może wystrzelić na giganta, czy to z własnej woli, czy ze strachu czy za miłością. Może wróci jak mu wewnętrzny GPS nie zaszwankuje a może ktoś go znajdzie i poszuka adresówki i co? I bęc i nie ma i nic.

Adresówki kiedyś a adresówki dziś to przepaść. Pamiętam jak 20 lat temu moja sąsiadka miała psu do obroży przyczepiony taki „medalik” jak jest przy kluczach w szkole. Plastik i w środku karteczka. No spoko opcja, gorzej jak w deszcz trafi, ale zawsze można „zalaminować” taśmą klejącą na przykład.

Dziś adresówka to często elegancki wyrób hande made, grawerowany, wypieszczony. Oczywiście tańsze „masówki” kupicie w każdej sieciówce zoologicznej więc ich Wam pokazywać nie będziemy. Pokażemy Wam coś co od lokalnych przedsiębiorców wychodzi. Dobre. Polskie. Fajne.

Hauever

Nasz przegląd od Hauever zacznę, bo to firma z którą mamy pozytywne przejścia. Zrobili nam dla Majlis od ręki na miarę obrożę w kilkanaście minut! Petarda! I Majlis w zasadzie tej obroży nie ściąga a z nią nic sie nie dzieje. Hauever proponuje adresówkę „naczepianą”. Dowolną treść drukuje się na kodurze, który zaczepiany jest na obroży na mocny rzep. Kupicie ją tutaj

GRRR DESIGN

Dla miłośników minimalizmu i prostej formy. Jeśli jesteś miłośniczką biżuterii w stylu „celebrytki” czyli łańcuszki z drobnym dekorem to powinniście się polubić. Każdy identyfikator wybijany jest ręcznie, wykonany z aluminium lub mosiądzu. Do adresówki można dołożyć charmsa który wybierany jest pod kątem płci i koloru psiego delikwenta.
Kupicie je tutaj

Wystrój Zwierza

Wystrój Zwierza ma przebogatą ofertę. Jak sami piszą o sobie Wystrój Zwierza to coś więcej niż zwykła adresówka – to stylowa biżuteria i ozdoba Twojego Pupila! Znajdziecie u nich adresówki drewniane, ale nasze serce podbiły te z plexi! Wyglądają nietypowo, są nowoczesne i podejrzewam, że ciężko je „zajechać”.
Kupicie je tutaj

Safe Pet

Dowodziki do kontroli! A no właśnie…a może by tak adresówka dowodzik? Safe Pet daje taką możliwość. Do wyboru dwa rozmiary dowodu, dane jakie podajesz są tylko i wyłącznie Twoją sprawą chcesz podać telefon i meila proszę bardzo, nazwisko? Nie ma problemu. Adresówki „Dowód osobisty pupila” zostały wybrane na najlepsze akcesoria dla psów w konkursie TOP for DOG 2015. I niewątpliwie wywołują uśmiech.
Kupisz je tutaj