GADŻETY

Pleciona smycz – must have 2018

by Kasia-
pleciona-smycz-must-have-2018

Pantone jakiś czas temu obwieścił jaki kolor będzie nam miłościwie panował w roku pańskim 2018. Jest nim Ultra Violet a konkretniej odcień Pantone 18-3838. My jakimiś przesadnymi ofiarami mody nie jesteśmy, ale też postanowiliśmy ogłosić swój trend na rok bieżący a będzie to… pleciona smycz.

Jestem trochę jak Mark Zuckenberg. Fakt stan konta nas różni, ale łączy miłość do minimalizmu odzieżowego. Gdybyście otworzyli moją szafę…monotematycznie jak diabli. Ciemne koszulki poprzecinane jasnymi koszulkami w paski i znów ciemne koszulki… A jak znajdę dresy idealne to robię zapasy. Ot tak.

Sama ikoną mody nie będę. Jednak zwracam uwagę na to jak ubrany jest najmłodszy z rodu i czy psiaki mają smycze czyste i eleganckie. I o smyczach dziś właśnie będzie. Pleciona smycz – to nasz absolutny must have na nowy rok. Wiecie, kolorowe taśmy są super. Sami mamy i Dog’s Profity i Warsaw Dogi – klasyka. Oko i dusza się cieszy gdy na spacerze widzisz takie oto akcesoria bo to znak, że na psiaki zwracamy coraz większą uwagę. Fajnie!

I wspominane już taśmy w bałwanki, mleczną drogę i mapę Puerto Rico są czadowe, ale trochę nam się przejadły. Szukaliśmy alternatywy. Szukaliśmy motywu…boho! Szukaliśmy lekkości i szukaliśmy wyróżnienia. I znaleźliśmy dwie firmy, pewnie wielu z Was doskonale już znane. Numer jeden to…

BERRY ZOO

Jesteśmy miłośnikami zwierząt i ładnych przedmiotów. Wierzymy, że te pierwsze zasługują na te drugie. To zdanie, którym opisuje się firma – bardzo ładne zdanie. Równie ładne mają produkty! Berry Zoo nie stosuje produktów pochodzenia zwierzęcego. A smycze od początku do końca wykonywane i montowane są ręcznie. A ty możesz wybrać kolor liny, sznurka, elementów metalowych, szerokość obroży oraz dobrać dodatkowe elementy. Berry Zoo z powodzeniem możemy nazwać firmą odpowiedzialną społecznie, ponieważ współpracuje na stałe z fundacją Niechciane i Zapomniane, przekazując jej 1% dochodu i wystawiając produkty na aukcje charytatywne. Ceny? Z nieco ponad stówką w portfelu zrobicie przyjemne zakupy.


Smycze Berry Zoo kupisz TUTAJ

WITTY & WHITE

Witty&White to miejsce skupiające wyjątkowe produkty dla wyjątkowych psów. Powstało z miłości; do sztuki, psów, pięknego otoczenia, z myślą o stworzeniu miejsca pełnego inspiracji. Kochamy Psy oraz dobre wzornictwo, oryginalne akcesoria i modę, poprzez którą można wyrazić siebie. A przede wszystkim jesteśmy Artystami. To słów kilka o nich wypowiedzianych przez nich. W&W jak większość takich biznesów powstało z potrzeby. Chcesz coś dla zwierzaka, widzisz to oczami wyobraźni, ale za cholerę nie widzisz tego w sklepach. Znane co nie? W teamie ważną rolę odgrywa zacna para maltańczyk Aramis i mops Manolo. Na stronę Witty & White wchodzicie na własną odpowiedzialność, bo znajdziecie tam nie tylko plecione smycze, ale również całe morze akcesoriów…nie tylko dla psów. Przedział cenowy? W zasadzie identyczny jak Berry Zoo.


Smycze Witty&White kupisz TUTAJ