ZE ŚWIATA

Pawsecco! A ty czym wzniesiesz noworoczny toast z pupilem?

by Kasia-
pawsecco-a-czym-wzniesiesz-noworoczny-toast-pupilem

Pawsecco? What? Ale, że impreza z psem? Zanim zaszłam w ciążę w okresie letnim chętnie sięgałam po prosseco! A najchętniej w wersji Aperol Spritz! No pycha. Tylko do mojego blond łba by mi nie przyszło by podzielić się tym napojem bogów z Mileną czy Bezetem. I dobrze. Bo na rynku pojawiła się wersja specjalna. psia.

Szczerze wątpię, że Milena czy Beś chcieliby się uraczyć Pawsecco. Oni nawet wodą mineralną gardzą a co dopiero jakimiś wynalazkami ludzi, którzy nie mają co z pieniędzmi robić. Rosołek na dużej ilości mięska to inna para kaloszy.

Wielka Brytania. Tamtejsze Tesco przed Bożym Narodzeniem rozkręca kampanię: „Everyone’s Welcome at Tesco this Christmas”i okazuje się, że zwierzaki też mile widziane. – Wielka Brytania zawsze była znana jako kraj miłośników zwierząt. Teraz coraz więcej kotów i psów dołącza do świątecznej uczty wraz z właścicielami. W przeszłości zwierzaki mogły spodziewać się resztek z świątecznego stołu, ale teraz wiele osób daje swojemu kotu lub psu specjalny świąteczny posiłek. W tym roku właściciele zwierząt domowych mogą pójść o krok dalej. Podczas świątecznej kolacji wszyscy cieszą się szklaneczką szampana lub piwa, a koty i psy po raz pierwszy, również mogą dołączyć do swoich opiekunów – powiedziała Fiona Ross kierownik działu żywności i akcesoriów dla zwierząt w Tesco.

Wiem co myślicie. Wino – winogrona. Winogrona – pies. Halo weterynarze proszę przyjechać na facebooka! Nic z tych rzeczy Pawsecco pozbawione jest szkodliwych dla psów winogron. To mieszanka bzu czarnego, pokrzywy, żeń-szenia i wapna. Butelka „trunku” to koszt około 3 funtów. Chętni?


źródło: dlahandlu.pl