in POZA DOMEM

Wakacje w Gdańsku – gdzie zanocujesz z psem?

at
noclegi-z-psem-w-gdansku

Już za chwilę, za chwileczkę ruszymy na pierwsze wiosenne wojaże, a później na horyzoncie pojawią się wakacje. Jaki cel obrać? Nie chcemy Wam niczego sugerować, ale wiecie, Gdańsk jest zawsze najlepszy 🙂 Pendolino zarezerwowane/bak w samochodzie zatankowany ruszać można. Tylko gdzie spać? Dziś mamy dla Was propozycje na noclegi z psem w Gdańsku. Na pierwszy ogień hotele i hostele

Jakiś czas temu prezentowaliśmy Wam psiolubne miejscówki w których zjecie lepiej lub gorzej w mieście Neptuna. Wpis cieszy się niesłabnącą popularnością więc spoglądając w kalendarz zabraliśmy się za weryfikację miejsc w których możecie się zatrzymać z pupilami.

Do Waszej dyspozycji dane z marca 2017 roku więc totalne świeżynki. Serię Noclegi z Psem w Gdańsku rozpoczynamy od hoteli i hosteli. Bedą to propozycje na duże budżety i te nieco bardziej okrojone.


noclegi z psem w gdańsku


GRAND HOSTEL GDAŃSK

Możliwy jest nocleg z jednym/dwoma psami w pokojach prywatnych. Wielkość i rasa nie mają znaczenia. Obiekt nie dysponuje specjalnymi legowiskami, warto pomyśleć o swoim. Opłata za czworonoga uzależniona jest od jego wielkości i długości pobytu.

4 FRIENDS HOSTEL

Jedyne wymaganie hostelu to to by psiak nie przeszkadzał innym klientom – nie szczekał całą noc, nie ujadał. Przed przyjazdem z pupilem należy o tym wcześniej poinformować recepcję. Dodatkowa opłata za psa nie jest pobierana.

LA GUITARRA HOSTEL GDAŃSK

Tu również w pokojach prywatnych istnieje możliwość noclegu z psem/psami. Nie ma ograniczeń co do wielkości,rasy czy ilości. Obowiązuje dodatkowa opłata 60 zł doba/pies.

HOTEL IMPRESJA

Hotel nie nałożył limitu co do ilości psich gości, jednak pion marketingu dodaje adnotacje o zdrowym rozsądku 🙂 Psiaki w Impresji nocują bezpłatnie, ale właściciel ponosi odpowiedzialność za wszystkie ewentualne szkody.

AMBER HOTEL

Tu dostaliśmy skromną odpowiedź, że obiekt jest jak najbardziej „zwierzolubny”. Psiak nocuje za 50 zł doba.

SCANDIC GDAŃSK

Obiekt jest przyjazny dla zwierząt, ale zdecydowanie „lepiej widziane” są psiaki ras małych i średnich. Koszt pobytu czworonoga w hotelu to 50 zł doba. Nie trzeba mieć własnego legowiska oraz poidełek.

HOTEL LIVAL

Obiekt znajduje się nad samym morzem, bliżej już się nie da. W swoje progi zaprasza właścicieli nie tylko psich jedynaków, ale i tych którzy posiadają dwa lub trzy psy. Za pupila należy zapłacić od 20 do 50 zł za dobę ( w zależności od gabarytów). Posłania warto zabrać swoje, ale miski są już na wyposażeniu.

LIBERUM GDAŃSK

Tu podobnie jak w innych miejscach, szczególnych restrykcji nie ma. Główny warunek – nie przeszkadzamy innym w odpoczynku. Jedna doba pobytu psiaka to 60 zł.

Hotel Beethoven

Podróżujący zarówno z psami jak i kotami są tu mile widziani. Koszt pobytu zwierzaka uzależniony jest od jego gabarytów 20 zł mały, 50 zł duży. Od siebie dodam, że kilkanaście metrów dalej jest fantastyczna lecznica dla zwierząt – to tak w razie jakiejś awarii.

SO STAY

Na wstępie muszę zaznaczyć, że to hotel odpowiedzialny społecznie. Pracują w nim dzieciaki wchodzące w dorosłość z domów dziecka – jak dla mnie rewelacja! Pobyt z pupilem jest możliwy koszt to 50 zł doba. Jeśli poinformujemy recepcję wcześniej, że nie przyjeżdżamy sami w pokoju będzie czekało legowisko oraz miski.

HOTEL SZYDŁOWSKI

Nocleg możliwy jest wyłącznie z jednym psem, dodatkowo musimy posiadać swoje legowisko. Akceptowane są małe i średnie psiaki a koszt pobytu to 30 zł brutto/noc.

HOSTEL DOM HARCERZA

Absolutnie ścisłe centrum. Opłata za psiaka wynosi 30 zł za dobę. Warunkiem przyjęcia gości z czworonogiem jest posiadanie ważnej książeczki zdrowia, świadectwa szczepień przeciwko wściekliźnie oraz ogólna dbałość o pupila – sprzątamy po nim, zapewniamy bezpieczeństwo gościom i personelowi w częściach wspólnych i zapobiegamy zniszczeniom.

HOTEL ZATOKA

Nowiuśki hotel w środku rewelacyjny. Nasz dom rodzinny jest około 400 metrów od niego. Po drugiej stronie ulicy macie do dyspozycji w naszym mniemaniu najpiękniejszy park w Gdańsku. W Zatoce wszyscy są mile widziani nie ma wytycznych co do rasy czy wielkości. Opłata to 40 zł doba.

DOM SCHUMANNÓW

Z tego miejsca dostaliśmy najbardziej entuzjastyczną odpowiedź. Obiekt zapewnia, że pracownicy mają podejście do psów bo mają mniej lub bardziej rasowe we własnych domach. Psiaki małe i średnie są przyjmowane za darmo. Właściciele ras większych typu bernardyn, doberman, wilczur muszą liczyć się z opłatą 20 zł za dobę. Warto przyjechać z własnym legowiskiem i miskami.

HOTEL ALMOND

Zaprasza właścicieli psich singli ale i większych ekip. Hotel ma na stanie legowiska a opłata za psiaka to 40 zł doba.

Share: