in POZA DOMEM

Nissan X-Trail 4Dogs – marzenie każdego psiarza?

at
nissan-x-trail-4dogs

Volvo oferuje miłośnikom psów szereg gadżetów, które nie tylko usprawniają podróże, ale również dbają o bezpieczeństwo. Skoda podąża podobną drogą i w swojej ofercie ma na przykład szelki bezpieczeństwa. W 2005 roku Honda zaprezentowała model WOW, który był wielkim wow, ale na zachwytach się skończyło, wersji produkcyjnej z transporterami, uchwytami na zabawki i innymi gadżetami nie uświadczyliśmy na ulicach. Czy inaczej będzie z Nissanem i modelem X-Trail 4Dogs?

W motoryzacyjnym świecie coraz trudniej o wyróżnienie się, trzeba ustrzelić niszę. I tak oto był Fiat 500 dla gejów, Bentley Bentayga dla wędkarzy, Nissan Micra Elle dla miłośników mody czy Rinspeed Bamboo dla surferów, no to Nissan X-Trail 4Dogs dla psiarzy.

Wszystko zaczęło się od ankiety, którą Nissan przeprowadził na ponad 1300 właścicieli psów. Z przeprowadzonych przez nas ankiet wynika, że dla właścicieli psy są częścią rodziny. Wielokrotnie spełnienie ich potrzeb jest niemalże tak istotne jak zapewnienie dzieciom komfortowej i szczęśliwej podróży. Nissan X-Trail z założenia jest samochodem stworzonym na potrzeby towarzyskich, rodzinnych osób, które lubią przygodę, a koncepcyjny wariant X-Trail 4Dogs wyniósł ten model na zupełnie nowy poziom – powiedział dyrektor ds. marketingu X-Trail Ryan Gains.


Nissan X-Trail 4Dogs


Jeśli decydujecie się na zakup „standardowego” modelu X-Trail otrzymujecie przestrzeń bagażową na poziomie 550 litrów. W wersji Nissan X-Trail 4Dogs bagażnik pokryty jest skórą, która w założeniu jest łatwiejsza w konserwacji. W trosce o bezpieczeństwo zamontowano specjalne haki i uprząż. Znalazło się też miejsce na poidło i podajnik jedzenia ( ale to chyba w czasie drogi taki sobie pomysł, chyba że chcemy z tej pięknej skóry zmywać to co pies zwrócił). Kamery, głośniki i specjalne ekrany sprawią, że możemy być z psem w stałym kontakcie nie odwracając się. Koniec ze skakaniem do bagażnika, czas na wejście w eleganckim stylu – po rampie. Na wyposażeniu jest również prysznic i suszarka…Nissan X-Trail 4Dogs raczej nie pojawi się w „sprzedaży regularnej” ale producent nie wyklucza, że część z udogodnień trafi na listę wyposażenia opcjonalnego.


Nissan X-Trail 4Dogs

Nissan X-Trail 4Dogs

Nissan X-Trail 4Dogs

Nissan X-Trail 4Dogs