GADŻETY

Pieskie życie – luksusowa zima z Moncler!

by Kasia-
moncler-dla-psow

Swego czasu znana pani minister wyznała zupełnie szokująco, że jak jest zima to musi być zimno! Fakt i Superak oszalały! Nagłówki nie do ogarnięcia! Musi musi być zimno, no chyba że mieszkacie w Miami albo innym Los Angeles. A co jest najlepsze na zimno poza grzańcem i piernikiem? Puchowa kurtka! A można poprosić o wersję dla psa? Wszystko można!

Wszystko oczywiście można tylko odpowiednio zapłacić trzeba. Ogranicza nas tak naprawdę tylko objętość portfela, gdy myślałam że nic mnie już nie zdziwi na tym świecie to jednak zdziwiło. Pokrowiec na zwłoki od Prady. No ok.

Zanim jednak się pożegna człowiek lub pies z ziemskim padołem kilka zim trzeba przeżyć. Ubrać się też trzeba. A skoro żyje się raz to niech będzie na bogato!

Moncler mówi Wam coś ta nazwa? Mi szczerze mówiąc do dziś mówiła niewiele. Nadrobiłam braki i okazało się, że to producent luksusowych kurtek puchowych prosto z Włoch (kurtki puchowe z wloch… mhm, no dobra też mają kurorty narciarskie). Okrycia wierzchnie od nich kosztują nie mało, dobrze widziane są w modnych i drogich kurortach oraz w szafach Rosjanek.

A jak już taka Rosjanka lub inna fashionistka na narty pojedzie i swojego czworonożnego pupila zabierze to przecież marznąć mu nie pozwoli. To bach kurteczkę mu!

Kurtki puchowe Moncler dla psiaków to o minimum 450 euro mniej w portfelu… minimum. Włosi pierwszą transzę wyprzedali błyskawicznie! Linia produkcyjna pracuje nad kolejną.

Psiakom pewnie obojętne jest czy maja kurtkę od Moncler czy Trixie, ale jeśli jest popyt korzystać trzeba i właścicieli zapatrzonych w czworonogi ogolić nieco nie zaszkodzi.

Tagi: , , ,
Share: