in SCHRONISKOWCE

Moja siostra szuka domu – pomożesz go znaleźć?

at
moja-siostra-szuka-domu-pomozesz-go-znalezc

Bardzo często czy to w wiadomościach prywatnych na facebooku czy instagramie dostaję zdjęcia psiaków, które są toczka w toczkę podobne do Mileny. To świetnie bo w końcu piękna na świecie nigdy za dużo. Większość tych wiadomości płynie ze szczęśliwych domów, ale bywa też tak że gwiazda czeka na swój debiut na niebie uwięziona za kratkami. Poznajcie Missy! Młodszą siostrę Mileny!

Patrzę na nią i widzę Majlis trzy lata temu jak w odbiciu lustra. W oczach niepewność i strach, ale również te iskierki, które potrzebują rozbudzenia a wówczas będą nie do zatrzymania. Missy do Schroniska na Paluchu trafiła na początku roku. Kiepsko zaczął się ten rok…a może dobrze bo to szansa na nowy, świetny dom?

To bardzo młoda panienka, ma około roku i startuje w wadze lekkiej ośmiu kilogramów. To zdecydowanie pies dla konesera, który posiada duże pokłady cierpliwości, empatii i otwarty jest na stałe poszerzanie swojej wiedzy o braciach mniejszych. Ma już jakieś podstawy, wie jak postępować z czworonogami, które są wycofane i przejawiają zachowania lękowe. Dobrze by w domu nie było małych dzieci.Monte Lansino czy Marszałkowska to nie są destynacje w których aktualnie Missy będzie czuła się najlepiej. Nie umie jeszcze chodzić na smyczy, spacery mocno ją spinają, dobrze by bodźce narastały stopniowo. Jednak mała jest dzielna i robi postępy, zwłaszcza jeśli w grę wchodzą parówki!

To typ psiaka, którego schronisko przytłacza i przeraża. W boksie przebywa z uroczym Marcysiem, kundelkiem w jej wieku. I jego obecność działa na nią bardzo dobrze, świetnie reaguje na spokojniejsze psy. Przy Marcysiu się otwiera, ożywia. Byłoby świetnie gdyby trafiła do domu ze stabilnym psem…albo Marcysiem.

Marcyś trafił do Schroniska na Paluchu w ubiegłym roku.  Może nie powala urodą, ale zjednuje wszystkich charakterem. Jest aktywny, energiczny a przy tym wszystkim kochany…zarówno dla ludzi jak i innych zwierząt. Nie będzie przesadą jak powiemy o nim psi terapeuta, ale przecież nie taka jest jego rola. Nie powinien robić za psychologa w boksie!Adopcja dziewczyny możliwa jest po odbyciu minimum trzech spacerów zapoznawczych – o ile wzajemne relacje z osobą zainteresowaną nie będą budziły od początku jakichkolwiek wątpliwości. Schronisko zastrzega sobie możliwość wyboru domu najlepszego z możliwych. 

Ogłoszenie MISSY Chcesz dowiedzieć się więcej o Marcysiu? Kliknij tutaj
Wolontariusze: Beata: 606-331-925 Dorota: 501-240-883, Rafał: 534-494-919

Share: