GADŻETY

Jak miło zatopić w żywicy sierść swojego psa!

by Kasia-
milo-zatopic-zywicy-siersc-swojego-psa

Z ziemskiego padołu odchodzi Twój najlepszy przyjaciel. Taka kolej rzeczy. Starasz się zrozumieć i nie zapomnieć. Tworzysz pamiątki – kolaże ze zdjęć, albumy, troską otaczasz ulubiony kocyk i zabawki. A gdyby tak pójść o krok dalej i mieć przyjaciela zawsze przy sobie? Jak to możliwe? Jak miło odpowiada.

Odejście bliskiej osoby można przeżywać na tysiące rożnych sposobów. Wszystkie wydają się dobre jeśli nie krzywdzą nikogo innego i przynoszą ulgę. Ukochaną babcie, mamę czy brata, którzy zbyt szybko odeszli z tego świata można uczcić na przykład tatuażem, bransoletką z grawerem czy obrazem. A co gdy świat opuszcza ukochany pupil? Jasne można zrobić wszystko co wymieniłam wcześniej, ale można też iść w inną stronę. Stronę biżuterii.

Nie nie mowię tu o posiadaniu „ relikwii” czy innych flakoników z krwią – pozostawmy to Angelinie Jolie. Mowa tu o wykorzystaniu żywicy.

Jak Miło to drużyna składająca się z takich marek jak Sylwia Callus Jewellery, Alcee Beads oraz CoCco Jewels. Jak Miło zatapia w żywicy… sierść twojego psiaka! Na wieczną pamiątkę!

Twórcy zapewniają, że w żywicy można zatopić prawie wszystko. Sierść psiaka nią „zalana” będzie wygladała jakby unosiła się w wodzie, co odważniejsi decydują się na zatopienie prochów pupila.


Drugiej takiej pamiątki nie będzie. Każda wytwarzana jest ręcznie i z indywidualnym podejściem. Wykonanie jednego zamówienia trwa od 5 do 7 dni. Sierść psiaka trzeba oczywiście przesłać. Żywica to bardzo trwały materiał, ale jeśli bedziecie obchodzić się z nią jak z jajkiem odwdzięczy się jakością na długie lata. Cena srebrnej kostki to 270 zł, ale złota łapka to już wydatek ponad 2 tys złotych. Warto?