in GADŻETY

Microchip Pet Door Connect – pełna inwigilacja

at
microchip-pet-door-connect-pelna-inwigilacja

Technologia już bez pardonu, bez uprzejmości wkrada się w każdą dziedzinę naszego życia. Magiczne zegarki sprawdzają nasze parametry życiowe, elektroniczne nianie dbają o to by dziecko nie udusiło się przez sen a naszego psiaka możemy kontrolować przy pomocy nadajnika GPS przyczepionego do obroży… Brawo technika! Apropo psiaka. Słyszeliście może o drzwiczkach dla czworonoga sterowanych aplikacją? Nie? Czas nadrobić oto Microchip Pet Door Connect!

Amerykańskie filmy – wspólny mianownik? Czerwone kubki na alkohol i mini drzwiczki dla zwierzaków zainstalowane w „dużych drzwiach”. Co by nie mówić patent całkiem zmyślny jeśli mieszkasz w domku, chociaż mało znam psów, które znaczyłyby swój teren…ale czy psiak na zewnątrz wychodzić musi tylko na siku? 

Ty jeszcze śpisz a Twój Bolek chce wyjść obejrzeć wschód słońca. Przeciskamy łepetynę i bardzo proszę witaj świecie! To raczej nie jest gadżet dla grubasa Majlis utknęłaby już na głowie ani dla Bezeta bo ten jest słusznych rozmiarów i skusiłby złodzieja. To coś dla właścicieli fit kociaków i psiaków.

Firma SureFlap prezentuje nie byle jakie drzwiczki bo sterowane z poziomu telefonu lub komputera. Ba! Nie dość, że możesz kontrolować wejścia i wyjścia swojego psa – ot nie ma biegania po deszczu bo kanapa jest jeszcze biała a nie planujesz szarej – to wiesz kiedy w Waszym domu pojawia się kot sąsiada a system analizuje wejścia i wyjścia by poinformować Cię o niestandardowym zachowaniu zwierzaka. 

Taki trochę Big Brother i Tamagotchi. Microchip Pet Door Connect to wydatek rzędu 160 funtów. Podoba się?