GADŻETY

Makalulu – jeśli oszczędzasz nie otwieraj tego tekstu!

by Kasia-
makalulu-jesli-oszczedzasz-otwieraj-tego-tekstu

Jeśli starasz się odłożyć coś do sakiewki, wyświetlenie tego posta było błędem. Makalulu to coś co absolutnie powala na kolana. Zwierzęce i roślinne motywy, które są po prostu piękne. Tego chcemy. Tego potrzebujemy!

Uwielbiam zwierzęce motywy. Uwielbiam zwięrzęta, ale niestety z tą miłością można przesadzić. Kubeczek w jamniki jest ok, ale fototapeta z jamnikiem, poduszki z jamnikiem, obraz z jamnikiem i dywan z jamnikiem to może być nieco za wiele, nawet dla mnie. Druga sprawa, że ciężko o dodatki do wnętrza z motywem zwierzęcym które nie są kiczowate i przaśne.

Makalulu objawiło mi się zupełnym przypadkiem podczas przeglądania insta. Ktoś wrzucił ich na Instastories. O mój dobry boże dlaczego ja tego wcześniej nie widziałam.

Lubię fajną pościel, mamy ich całe mnóstwo, ale nie wiedzieć czemu ostatecznie śpimy na zmianę w dwóch ulubionych. Swego czasu chorowałam na pościel imitującą siano, ale wydać 400 zł było mi zupełnie nie po drodze. Spojrzałam na Makalulu i pomyślałam, że pewnie tak samo będzie w tym przypadku. O jakże miło się rozczarowałam, gdy okazało się że aktualnie trwają promocje i cena 89 zł wygląda całkiem nieźle.

Z ważnych informacji – produkty są wykonywane całkowicie w Polsce. Bezpieczne dla alergików i z kapitalnym designem! Nic tylko brać! A kupicie ją klikając TUTAJ
PS. W swojej ofercie mają też plakaty i poszewki!