GADŻETY

Ładna miska jeść nie daje! Czy aby na pewno?

by Kasia-
ladna-miska-jesc-daje-aby-pewno

Ładna miska jeść nie daje. No niby wiadomo. Ale jak się ładną miskę ma to co to komu szkodzi? A jeszcze jeśli to polski design i cieszy oko właściciela. No nic tylko brać!

Znacię firmę Labbvenn? Jeśli nas obserwujecie to powinniście, bo swego czasu pokazywaliśmy Wam ich genialne legowiska. Chociaż nazwa firmy – przynajmniej mi – kojarzy się jakoś tak Skandynawsko to to nasi ludzie prosto z Polski. Kto nie widział klika TUTAJ i nadrabia.

Czy to ważne w czym dajemy psu jeść i pić? Teoretycznie nie, byleby łatwo było sprzęt zachować w czystości. Chyba spora część z nas startowała w psią przygodę z miskami plastikowymi. Pewnie doskonale wiecie jak wyglądają po kilku tygodniach użytkowania… Często po misce plastikowej następuje przeskok na miskę metalową. Łatwo ją utrzymać w czystości, do zmywary można wrzucić tam przy okazji się wyparzy i zdezynfekuje. No troszkę się rysuje to fakt, ale dodaje jej to uroku. Tylko jak to dzwoni diabelsko…Jaki to hałas robi! Jeśli jeszcze macie takiego potwora jak Bezet to dzwonnik z Notre Dame się chowa!

Jakiś czas temu nasze miski zaginęły w akcji. Duchy rozniosły je po całym ogrodzie. Nie chciało mi się ich szukać bo miałam już przygotowane jedzenie dla psów. Szef kuchni zaserwował więc posiłek w miskach ceramicznych. O jakież to było inne odczucie od razu. Ja nie wiem czy Bezet sobie zdawał sprawę z tego, że ” je z porcelany” czy co, ale przestał się śpieszyć i w końcu zjadł w spokoju. Majlis to Majlis. Wiadomo. Nie dość, że jedzenie uskuteczniono wolniej to jeszcze zdecydowanie ciszej. I zdecydowanie przeskakujemy na ten materiał.

Tylko co ma do tego Labbvenn? A no w ich ofercie pojawiły się miski! Kolekcja nosi wdzięczną nazwę VUKU. Ot prosta miska na drewnianej podstawce, no wielkie mi mecyje. Takiej miski mogliście jeszcze nie widzieć! Bo ktoś z waszych znajomych ma miskę z betonu? Pies znaczy się?
Jeśli chodzi o beton to jest tu oczywiście jakieś „ale” czyścimy za pomocą bezkwasowych środków, rączkami własnymi myjemy, nie mackami zmywarki, piesin je lub nie je czas swój ma i resztki zabieramy. Drewniana podstawka wykonana jest z dębu. Niech Was też nie podkusi by do zmywary ją wrzucić.

Możecie wybrać miseczkę singielkę lub bufecik podwójny. Cena…no nie są to tanie rzeczy co Was będe oszukiwać. Ale piękne! Kupicie je TUTAJ

Share: