GADŻETY

Labbvenn – skandynawski design z polskich gór

by Kasia-
labbvenn-skandynawski-design-z-polskich-gor

Cudze chwalicie swego nie znacie. Oklepane do granic możliwości a mimo to prawdziwe jak diabli. Przeglądam wnętrzarskie o inspiracje na pinterest. No co za genialne legowiska! Wchodzę na stronkę oglądam, zachwycam się aż w końcu klikam „about us” a tam error! To nie produkt z zagramanicy! To nasze! To polskie! To piękne! Poznajcie Labbvenn!

Jasne, nie wszystkim musi podobać się styl skandynawski. Oczywiście nie każdy musi być miłośnikiem szarości, bieli i „instagramowych wnętrz” ja też nie jestem, jednak wydaje mi się, że mniej to więcej.

Z zakładki „o nas” dowiadujemy się, że Labbvenn tworzą ona, on i pies. Lea jest szczegółowym testerem i inspiracją – wiadomo! Produkty wykonywane są ręcznie, a materiały pochodzą ze sprawdzonych źródeł z Włoch, Niemiec i Polski.

Design! Klasyka z nutą nowoczesności. Właściciele zapewniają, że ich dzieła nie tylko wyglądają, ale są rownież funkcjonalne. Zachowanie czystości przy psiakach to podstawa. W ofercie są nie tylko legowiska „poduchowe” ale również te na drewnianych stelażach.

Jednak trafiłam do nich przez koce. Włochate puszyste dające ciepło przez ekran koce! Brakuje tylko kominka i byłby komplet. Nie wiem jak Wasze psiaki, ale Milena uwielbia zrobić sobie kokon z koca. Lubi być czymś otulona i widzę ją w takim włochatym okryciu! Ważna sprawa! Żadne zwierze przy jego produkcji nie ucierpiało!

Ceny w Labbvenn zaczynają się od 169 złotych. Kupicie je tutaj – KLIK!

Share: