in GADŻETY

Klient w koszuli mniej się awanturuje? Poznaj Dog Threads!

at
klient-koszuli-sie-awanturuje-poznaj-dog-threads

Ok. Klient w krawacie jest mniej awanturujący się, ale w koszuli też jakiś poziom zachowuje. Wybierasz się z psiakiem na urlop i będziecie zwiedzać nie tylko zabytki, ale też knajpy…może koszula? Ciekawe, kolorowe i w najmocniejszych trendach propozycje ma Dog Threads. I to nie tylko dla tych na czterech łapach. Również dla ich właścicieli.

Umówmy się koszule z krótkim rękawem poza czasem urlopowym nie powinny istnieć. No nie. A jakoś tak wyjątkowo często bywa, że z krótkim rękawkiem w parze idzie wzór lekki, przyjemny Hawajski. Cóż, mamy lato dlaczego nie zaszaleć.

Dog Threads to rodzinna firma z Mineapolis, wszystkie produkty wykonywane są ręcznie z największą dokładnością. Można powiedzieć, że to firma odpowiedzialna społecznie. Resztki które pozostają po szyciu wykorzystywane są do produkcji legowisk dla psiaków, a część dochodów ze sprzedaży właściciele przekazują na rzecz fundacji pomagającej czworonożnym. Brawo Wy!

Kolekcja Hawajska została ochrzczona przez internatów #bbqshirts. Są w niej propozycje dla psiaków, ale też dla ich właścicieli. Niestety o właścicielkach nie pomyślano… Dla każdego psiaka coś dobrego rozmiarówka obejmuje i najmniejsze pinczerki, ale właściciele dużych goldenów też znajdą coś dla siebie.


Share: