HIGH FASHION

To na pewno najdroższa kamizelka, ale czy najpiękniejsza?

by Kasia-
kamizelka-ze-zlota

Kamizelka warta 137 tysięcy dolarów dla psa? Po co? Komu to potrzebne? Mnie na takie coś nie stać, ale nie wiem czy nie zainteresowalibyśmy się tym produktem gdyby na koncie liczba zer była zupełnie inna. Bo te kamizelki to nie tylko przepych, te kamizelki to rownież misja!

Generalnie ubieranie psów jak choinkę wydaje mi się dziwne a na pewno zbędne. Oczywiście są przypadki w których kurteczka, sweterek czy inna bluza są niezbędne, ale żeby od razu z diamentami, złotem i kryształami? Nie nie nie.

Ale troszkę się do pomysłu przekonuje, gdy okazuje się, że temat ma drugie dno. O kamizelkach Doggy Armour już wam pisałam. Znajdują zastosowanie u psiaków które mieszkają w takiej sobie okolicy i są narażone na pogryzienia przez inne psy lub gdy uważamy, że naszemu pupilowi grozi atak nożownika.


Doggy Armour przygotował pierwszą na świecie pancerną kamizelkę-kurtkę pokrytą 24-karatowym złotem oraz czarnymi diamentami lub kryształami. Ładna, nie ładna to oczywiście kwestia gustu. Warto jednak powiedzieć, że Doggy Armour część dochodów ze sprzedaży tego gadżetu przekaże na „psy do zadań specjalnych” a konkretniej na psy, które walczą o zagrożone gatunki zwierząt. Jak? Stają oko w oko z uzbrojonymi po zęby kłusownikami i narażają własne życie. Kamizelki a w zasadzie pancerze które noszą są nie tylko elastyczne, lekkie i wygodne, ale rownież zapobiegają przegrzaniu.