GADŻETY

Kalendarz adwentowy dla psa – co w nim jest?

by Kasia-
kalendarz-adwentowy-dla-psa-nim

Kalendarz adwentowy dla psa czyś ty zmysły postradała? Taki głos słyszałam w głowie, w otoczeniu gdy kalendarz do nas przyszedł wszyscy byli zachwyceni, wow super! Czy faktycznie jest taki super po bliższym poznaniu?

Kalendarz adwentowy dla psa a w zasadzie dla psów nie był moim must have. Ba, nawet nie wiedziałam, że taki dostaniemy. Sklepa Fera.pl dorzucił nam go zupełnie niespodziewanie. I po otworzeniu paczki to właśnie on zrobił wielkie wow.

Wydaje mi się, że kalendarz adwentowy dla psów ma jeszcze marka Trixie, lub jakaś podobna jednak nie jestem pewna, nasz kalendarz jest firmy 8in1. Pudełko, które otrzymujemy jest dość duże, wygląda fajnie, świątecznie i posiada miejsce do podpisu. W zasadzie nie trzeba w nic więcej go pakować. Tylko kiepsko w prezencie świątecznym dawać kalendarz adwentowy…no jakby nie w czas. Prędzej chyba na Mikołajki, ale najlepiej to bez okazji.

Jeden dzień jeden smaczek…nie ma zmiłuj jeśli macie więcej psów niezbędny jest zakup większe ilości kalendarzy bo niestety przysmaków nie da się podzielić. Mamy 24 okienka i 6 typów smaczków a są to:
-wysokiej jakości przekąski z kurczaka z unikalnym koncentratem Nutri-Center razy trzy czyli w sumie 12
-wysokiej jakości przekąski z kurczaka wzbogacone miętą pieprzową i pietruszką
-skręcane pałeczki z mięsem kurczaka
-skręcane pałeczki z mięsem kurczaka z formułą przeciw osadowi

Na pierwszy rzut oka fajnie, na kolejny mogłoby to być bardziej urozmaicone. Może jakaś większa kostka, może coś rybnego…wiecie pewnie o co mi chodzi. Nie mniej wydaje mi się, że w dużej mierze to może być element, który jednak bardziej przeszkadza człowiekowi nie psiakom. Każdy smaczek ma swoje okienko, każdy smaczek jest w folii. Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć jak wygląda ta konstrukcja.

Trochę jestem zawiedziona zawartością i brakiem zróżnicowania ALE w moim odczuciu warto wydać nie duże pieniądze bo 19 zł aby mieć fun z samego otwierania okienek. Druga sprawa, pudełeczko możecie zostawić przemalować na przykład sprayem i zrobić na kolejny rok własną wersję i na przykład komuś sprezentować. Kupicie je tutaj KLIK

Share: