GADŻETY

Niech jesień będzie złota – nasz przegląd trendów

by Kasia-
jesien-bedzie-zlota-przeglad-trendow

Jesień. Wiem, że odpieracie ją jak tylko możecie, ale czai się za rogiem. Bociany wyleciały. No nie ma co się oszukiwać, że nie przyjdzie bo jak przyjdzie to bardziej bolało będzie. A jak sobie umilić nadejście jesieni? Zakupami oczywiście! Nie wiadomo czy jesień będzie piękna i złota w przyrodzie, ale może być piękna i złota na Waszych podopiecznych. Oto nasz przegląd złotych „stylizacji”

Całkiem długo złoto kojarzyło się z carską Rosją ewentualnie z złotym kibelkiem arabskiego szejka. Generalnie kicz, zło i szatan. Nadal jak się przedobrzy to łatwo cienką złotą granicę przekroczyć. W psim hajfaszyn długo prym wiodły turbokolorowe dodatki. No takie na maksa nasycone, widoczne z daleka, w wzorami o jakich kiedyś można było tylko pomarzyć.

Pamiętam nasze pierwsze zamówienie z Warsaw Dog. Nie mogłam wprost uwierzyć jakie to piękne! A jak mogłam wybrać kolor karabińczyka…dobry boże niby sprawa prosta, ale jednak 30 minut lekko to zajęło. I kolorowe karabińczyki skradły serca psiarzy. A co powiecie na złoto? Na złote motywy w obrożach czy smyczach?

Mam wrażenie, że dodają nieco elegancji, nieco delikatności każdemu psiakowi. Może po szalonym i kolorowym lecie to miła odmiana na jesienny czas gdy prym będą w przyrodzie wiodły barwy ziemi? Mamy dla Was mały przegląd w tym temacie. Może na coś się zdecydujecie!

Na pierwszy ogień firma PRUNKHUND z zagramanicy, ale do Polski wysyłają bez problemów. Ich kolekcja Rose Gold podbiła nasze serca moje i Majlis. Swietne u nich jest to, że projektują dla każdego gabarytu co wcale nie jest tak oczywiste. Znajdziecie tam sporo wzorów, ale myślę, że na szczególną uwagę zasługują złoto, pomarańcz i coś co przypomina satynę. Wiem mega to będzie nie praktyczne, ale może na jakiś niedzielny spacer?
PS. To obroże stworzone dla Bezeta. On nieszczególnie może mieć takie na klamry, raczej w grę wchodzi klasyka. I ta wygląda pięknie!
Kupicie je TUTAJ


Nowoczesny design dla nowoczesnych psów to Hey Dog Co. W mojej świadomości zapisali się jako „nakrapiańcy” Zawsze z jakąś taką lubością oglądam ich Instastories. Widać, że każda obroża, każda smycz wykonywana jest z sercem. Kochają to co robią i robią to dobrze. Nakrapiane obroże – must have!do tego złoto – kombinacja idealna! Zresztą zobaczcie sami czy to nie ciekawa propozycja na jesień. Kupicie je TUTAJ

Puppymour to firma, którą dostrzegłam zupełnie niedawno. I to chyba nowość na rynku więc warto o niej wspomnieć. Oczywista oczywistość znajdziecie u nich wzory topowe oraz hitowe czyli dżunglę i jej pochodne. Jednak mi do gustu najbardziej przypadło coś co zahacza o klasykę czyli „elegant blot” czerń i biel chyba nigdy z mody nie wyjdzie. Wiem, biel to teoretycznie praktyczność zerowa…ale mamy smycz, która ma sporo elementów białych i szczerze mówiąc nie taki diabeł straszny jak go malują! Puppymour kupicie TUTAJ

A na zakończenie coś dla miłośników stylu boho, grecka firma Argus Collar. Żeby ciekawiej było w swojej ofercie mają nie tylko akcesoria dla psów, ale również dla właścicieli. I tak jak kupujecie psiakowi obroże, możecie zamówić dla siebie taką samą bransoletkę na przykład. Chociaż w zasadzie nie możecie a i tak dostaniecie. Argus Collar podobnie jak PRUNKHUND w swojej ofercie ma produkty od rozmiaru XXS do XXL! Kupicie je TUTAJ

Share: