GADŻETY

Ikea wprowadza produkty dla zwierząt! Kiedy kolekcja LURVIG pojawi się w Polsce?

by Kasia-
ikea-wprowadza-produkty-dla-zwierzat-kolekcja-lurvig-pojawi-sie-polsce

Badum Badum tsss! Stało się! Ikea dla zwierząt! Tak, w końcu to się stało! W końcu ktoś tam w Szwecji pomyślał o miłośnikach czworonogów. Żółto-niebieski market z wyposażeniem wnętrz zaprezentował swoje propozycje dla braci mniejszych i w sieci się zagotowało! Kolekcja będzie nosiła wdzięczną nazwę LURVIG.

LURVIG to tłumacząc na nasze nic innego jak kudłaty. Kudłata kolekcja obejmować będzie zarówno psiaki jak i kociaki. Ale Ikea dla zwierząt to nie tylko meble, ale również odblaskowe smycze, zabawki, adresówki, worki na odchody a nawet transportery! Fajnie!

Ze stronki dowiadujemy się, że legowiska, drapaki, szafki a nawet miski(są też takie dla wielkich łasuchów, których zapał do jedzenia należy spowolnić) powstały we współpracy z zwierzolubnymi projektantami oraz z lekarzami weterynarii. Sieciówka przyzwyczaiła nas do przystępnych cen, w przypadku „Ikea dla zwierząt” nie będzie inaczej. Póki co kolekcja dostępna będzie w Japonii, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Francji… Debiut w Polsce ma nastąpić prawdopodobnie w marcu 2018 roku!

Przed Wami szybki przegląd kolekcji i video! Enjoy! Dajcie znać co najbardziej przykuło Waszą uwagę!


Share: