HIGH FASHION

Happy Pooch – ciekawa propozycja dla wyznawców hygge

by Kasia-
happy-pooch-ciekawa-propozycja-dla-wyznawcow-hygge

Happy Pooch – te dwa słowa powinien znać każdy psi fashionista. Bo przecież w każdej garderobie dresy i wygodne bluzy powinny zajmować wysokie miejsce. Jeśli nie najwyższe. Ta skandynawska marka pokazuje, że może być komfortowo, ale jednocześnie stylowo. My mówimy duże tak!

Dewiza Happy Pooch ? Od początku do końca – ręczna robota. Nie ma mowy o masowej produkcji. Produkty personalizowanie, wykonywane z sercem. Od miłośników psów dla miłośników psów. Zresztą sami doskonale wiecie, że większość tego typu biznesów ma swoje korzenie w miłości do własnego psiaka. Dlaczego pokazuje Wam Happy Pooch – bo ich design do mnie mówi.

Zdecydowanie nie mówią do mnie wzory dzikie, agresywne, błyszczące jaśniej od księżyca na bezchmurnym niebie. Spojrzałam na te ubranka i jakoś tak zachciało mi się wyjazdu w góry. Taka klasyczna wizja, drewniany dom, kominek, grzaniec w kubku i futrzasty przyjaciel u boku. I patrząc na Happy Pooch widzę wygodę, widzę komfort widzę dbałość o szczegóły.

Ubrania możecie personalizować, wybierać rodzaj kołnierzyka, długość rękawów, wykończenie. Na produkt trzeba chwilę poczekać, możliwa jest wysyłka do Polski i ceny nie są nie do przeskoczenia. Co ważne, ciuchy można prać w pralce w temperaturze 40 stopni.

Happy Pooch kupicie TUTAJ

Share: