GADŻETY

Drapnij stylowo – House of Cats !

by Kasia-
drapnij-stylowo-house-of-cats

Sięgam pamięcią wstecz i nie przypominam sobie czasów bez zwierząt. Zawsze coś w naszym domu grasowało, a to chomiki mordercy a to kanarki bez playbacku a to caryca jamnica. Tylko kota nie było nigdy… Kotów się dopiero uczę, dostałam jednego w pakiecie z mężem. Swoje lata już ma i swoje przyzwyczajenia. I jak każdy kot kocha drapanie i znikanie. To może House of Cats?

Ziomek jako kot ma już swoje lata, nastolatkiem już jest. To zupełnie nie przeszkadza mu w robieniu szaszoru, zupełnie. A wiadomo najlepszy szaszor robi się na/w/pod kartonami. Kartony forever! Kartony obdrapać, obejść, otrzeć się a pózniej zwalić sobie na łeb i zasnąć. Norma.

Nasz kot dotychczas preferował spędzanie czasu na Magdę Gessler czyli w kuchni na okapie, ale coś mu się zaczęło zmieniać i coraz cześciej znajdujemy go w wózku. Nie ma w tym nic złego pod warunkiem, że nie wywożę go w koszu…

Przy takiej ilości domowników czas pomysleć o nowej chałupie! Przeglądam internety i cóż mnie powaliło w pierwszej kolejności? Produkty House of Cats! A konkretnie model Cat!

Drapakodomek przypomina łeb kota, jak dla mnie to serwal najbardziej. To jest coś co wpisuje się w mój gust. Prosta forma i funkcjonalność. Wiecie, w sklepach powszechnie dostępne są kocie małpie gaje jakkolwiek dziwnie to brzmi, ale mało to jest wyjściowe… chociaż z drugiej strony mamy małe dziecko i wszędzie przewalają się jego zabawki i puzzle to o designie może wypowiadać się nie powinnam jeszcze przez kilka lat.

Nie mnie House of Cats postawił na materiały eko, które są bezpieczne dla zwierząt.


Segmentowo klejoną tektura jest bardzo wytrzymała! Więc nawet upasiony Garfield nie zrobi jej krzywdy! Ba z tego materiału wykonuje się całkiem fajne łóżeczka dla niemowląt!

Front legowiska/drapaka/domku może być oklejony ciekawą grafiką, może być nieco stonowany a nawet goluśki! Model Cat dostępny jest w dwóch rozmiarach.

Koty swoje pazurki mogą tępiona wersji tańszej i mniejszej za 119 zł lub większej za 249 zł

Share: