GADŻETY, POZA DOMEM

Gdy kanapa to za mało – stylowe chałupki dla psów!

by Kasia-
domki-dla-psow

Domki dla psów… Fanaberia Darlings? Buda wystarczy? Buda to temat na zupełnie inną dysputę. Dziś domki dla psów w wersji właściciele wariaci. Bo trzeba mieć sporego fisia, żeby w domu postawić sobie o na przykład budkę ratownika w salonie i umieścić w niej psa.

Teortycznie i moje diabły i Wasze psy uradowane bedą z kocyka na kanapie. Albo i nawet bez kanapy się obędzie kocyk wystarczy. To teoretycznie, ale praktycznie właścicielom dość często i dość szybko odbija psia palma. I wtedy zaczynaja się kombinacje alpejskie.

Jeśli i Wy należycie do miłośników zwierząt, ale też designu koniecznie musicie zobaczyć projekty małżeństwa z Los Angeles!

PDW Pijuan Design Workshop to firma, która powstała w 2012 roku i robi dość wymyślne domki dla psów. Oczywiście małżeństwo zabrało się za projektowanie i konstrukcje, gdy w ich domu pojawił się pies.

Wszystkie domki wykonywane są ręcznie z najlepszych materiałów. Rozmiary… i dla pinczera i dla wodołaza nie ma problemu.

Muszę przyznać, że projekty są naprawdę ciekawe. Widać nowoczesność, minimalizm, proste geometryczne linie, ale widać też mocną inspiracje latami 80-tymi. Gdzieś tam miedzy meblościanką domki mogą zaginąć. Absolutny hit to budka przypominająca te które można było oglądać w Słonecznym Patrolu!

Stety niestety domki wykonywane ręcznie kosztują nie mało i idą w tysiące…