HIGH FASHION

Argus Collar – zamawiamy obrożę z zagranicy!

by Kasia-
argus-collar-zamawiamy-obroze-zagranicy

Argus Collar znacie? Możliwe, że nie znacie, bo to firma Grecka. Firma, która tworzy obroże dla psów i bransoletki dla właścicieli. Wpadliśmy na nią poszukując czegoś innego, czegoś co wyróżni nas na tle tropikalnych i intensywnych w kolorze wzorów. Jakie są nasze wrażenia, po miesiącu użytkowania?

Wymyśliłam sobie, że na jesień chciałabym dla Mileny czerwoną obroże. I zrealizować te „marzenie” nie było znów tak łatwo. Oczywiście, parcianą gdzieś by się tam znalazło, ale jak już się chciało coś lepszego, ręcznie robionego to to nie było oczywiste.

Jest moda na personalizowane akcesoria. Jest moda na hand Made. I fajnie. Niestety jak się moda na coś uprze to nie ma zmiłuj. I tak w trendzie mieliśmy bardzo kolorowe, intensywne taśmy. Mieliśmy motywy tropikalne, monstery i inne ananasy. A jak się chciało coś innego to albo gigantyczne pieniądze trzeba było wywalić, albo szukać poza granicami.

I tak trafiliśmy na Argus Collar firmę prosto z Grecji, która tworzy nie tylko obroże dla psiaków, ale rownież bransoletki dla właścicieli. Miłe dla psich świrów.

Ostatnimi czasy bardzo podobało mi się złoto jako okucia, w połączeniu z czerwienią – idealnie. I oczom mym ukazał się wzór „na bandanę” fajny, inny, lekko boho! Oczywista sprawa, nie spodoba się każdemu, nie musi.

Argus Collar przesyłkę realizuje szybko. Po jakimś tygodniu była już u nas. Fajnie! Bardzo dobrze zapakowana nic jej się nie stało. W środku woreczek z logo firmy, fajny do przechowywania gdy psiak nosi inna obroże. Pierwsze wrażenie? Kurczę jaka ta skóra jest delikatna i miękka. Przyznam, że trochę się obawiałam czy utrzyma Majlis gdy ta mi za czymś wyrwie.

Póki co utrzymuje! Obroża nie dość, że jest bardzo przyjemna w dotyku jest rownież wykończona w najmniejszych szczegółach, złoty „grawer” to niby rzecz nie istotna ale bardzo cieszy. Jest też łatwa w utrzymaniu czystości. Przeżyła już Eau de Żaba i ma się świetnie.

Ludzka bransoletka w zasadzie różni się tylko grubością. I nawet dla mojej ultra chudej ręki jest Ok! Cena takiej imprezki? Tanio nie jest, zestaw to koszt 25 euro. Obroże występują w kilku rozmiarach od XXS do XXL.

Share: