GADŻETY

Aksamit – gdy w Twoim psie płynie błękitna krew!

by Kasia-
aksamit

Wszyscy właściciele uważają, że ich psy są wyjątkowe. I wszyscy mają racje! A jak wiadomo wyjątkowe psy zasługują na wyjątkowe traktowanie. Wysoka półka, najwyższa jakość, bez kompromisów. Gdy masz w domu panicza lub księżniczkę może warto zaopatrzyć się w aksamit? A konkretniej w aksamitne… legowisko?

Dawno, dawno temu za górami za lasami aksamit używany był do szycia strojów „wyjściowych” bogatych, reprezentacyjnych, generalnie gdy trzeba było zrobić wow! Meteriał ten stosowany był też do produkcji szat liturgicznych a niedługo potem docenili go „średniowieczni projektanci wnętrz”.

Ci współcześni też co jakiś czas wywołują go do tablicy. Aksamit kojarzy mi się z miłym materiałem, ale mimo wszystko dość delikatnym. Trochę nie wyobrażam go sobie w nawet najmniejszych psich akcesoriach.

A są tacy, których wyobraźnia sięga dalej. Ba! Są tacy którzy z aksamitu stworzyli… psie legowiska.

Powstały dość daleko bo w Australii, ale Nice Digs wysyła do Europy! Dobra to jest coś co moją wewnętrzną królową baroku zachwyca!

Piękne kolory, faktura, wykończenie eko skórą i do tego złoty zamek! Królewsko moi drodzy królewsko! Szczególnie do gustu przypadł mi odcień szafirowy, ktory funkcjonuje pod nazwą Jade. Dostępne są jeszcze różowy Rose oraz brudny błękit Mirage.

Legowiska dostępne są w dwóch rozmiarach dla psiaków mniejszych i tych o większych gabarytach. Możecie też kupić samą poszewkę bez wypełnienia! Ceny startują od 112 euro.  Kupicie TUTAJ

Share: